Pomoc zdalna
fides

Oferta

Aktualności

FermaKPiR
Aktualności

Szukaj:

WiFSOFT - Rejestr Aptek

2015-10-05

Program WiFSOFT jest uniwersalnym programem komputerowym przeznaczonym dla Wojewódzkich Inspekcji Farmaceutycznych i jej Oddziałów.


Program prowadzi i gromadzi Rejestr Aptek w rejonie działania WIF.


Możliwości systemu:

  • Planowanie, kontrole i historia kontroli Aptek,

  • Dane zaświadczeń, zezwoleń, dane aptek, dane Właścicieli,

  • Digitalizacja dokumentacji z możliwością jej oglądania, wydruku w dowolnym czasie,

  • Rejestr Przedsiębiorców/Właścicieli i pracowników Aptek

  • Emisje różnorodnych zestawień, porównań i sprawozdań.

 

Program jest wielostanowiskowy i wielodostępny – tzn. umożliwia równoczesna pracę wielu użytkownikom w sieci komputerowej. Może współpracować z komercyjnymi platformami bazodanowymi. Zachowuje stabilność i wydajność pracy niezależnie od wzrostu liczby użytkowników. Posiada integrację z aplikacjami desktopowymi typu Microsoft Office polegającą na łatwym i intuicyjnym przenoszeniu danych za pomocą funkcji kopiuj – wklej. Wyposażony jest w mechanizmy umożliwiające automatyczne aktualizację wersji programu. Zapewnia ciągły dostęp do aktualnych danych i działa w trybie on-line. Ma możliwość pełnej archiwizacji danych oraz możliwość łatwego odtworzenia danych w razie awarii. Przy wykorzystaniu Internetu można pracować i korzystać z sytemu z dowolnego miejsca kuli ziemskiej.

 

Operator może indywidualnie dostosować wygląd programu do swoich upodobań. Program posiada możliwość zmiany skórki (kolorów). 

e-Teczka w Rejestrze Aptek  Historia i planowanie kontroli w Rejestrze Aptek
   
Fides - Producent oprogramowania © 2013. All rights reserved