Pomoc zdalna
fides

Oferta

Aktualności

FermaKPiR
Aktualności

Szukaj:

Zdalna pomoc

2012-11-03

Rozwój usług IT jest napędzany poprzez rozwój technologii informatycznych, jej powszechność oraz rosnący stopień skomplikowania. Firma FIDES zainwestowała w profesjonalne rozwiązania komunikacyjne, które umożliwiają świadczenie usług zdalnie przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. 


Oprogramowanie typu Teamviewer pozwala świadczyć usługi wsparcia informatycznego bez względu na lokalizację klienta. Jedynym, koniecznym warunkiem do udzielenia pomocy jest dostęp do Internetu. Istotną cechą tego rozwiązania jest posiadanie przez pracownika pełnej kontroli nad całym przebiegiem procesu świadczenia usługi. Nikt z zewnątrz i zdalnie nie ma jakiejkolwiek możliwości zdalnego uruchomienia aplikacji na komputerze Klienta. Tylko on sam musi to uczynić, dodatkowo musi wykonać połączenie telefoniczne do naszaj firmy podając unikalny kod. Tylko w takim wypadku pracownik Fidesa może połączyć się i przejąć kontrolę nad komputerem Klienta. Klient ma kontrolę nad swoim komputerem oglądając na monitorze wszystkie ruchy i czynności wykonywane przez pracownika. W trakcie połaczenia można prowadzić korespondencje między połaczonymi komputerami. Klient może też w każdej chwili przerwać połaczenie. 

 

Tak zbudowane rozwiązanie w zakresie pomocy zdalnej pozwala Klientowi szybko i sprawnie uzyskać kontakt z pracownikiem Fidesa, posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jest to rozwiązanie tańsze i dużo bardziej elastyczne niż oczekiwanie na wizytę Klienta w biurze firmy czy wizytę pracownika naszej firmy w firmie Klienta.

 

Program do zdalnej pomocy jest dostępny w naszych programach w Zakładce „Pomoc”   w opcji: „PHU Fides – zdalna pomoc”  lub na naszej stronie WWW.

 


                          Teamviewer

 
Fides - Producent oprogramowania © 2013. All rights reserved