Pomoc zdalna
fides

Oferta

Aktualności

FermaKPiR
Aktualności

Szukaj:

Wersja korporacyjna

2011-12-02

Programy w wersji korporacyjnej przeznaczone są dla firm, rozległych sieci. Dysponują narzędziami pracy grupowej, możliwością wykorzystania interfejsu bazującego na przeglądarce internetowej (przy użyciu dodatkowego produktu e-Kontrahent), specjalistycznymi bazami danych i wysoce zoptymalizowanym dostępem do korporacyjnych repozytoriów danych, w tym możliwością szybkiego przetwarzania ogromnych zbiorów danych na serwerze (bez tworzenia lokalnej kopii analizowanych danych).


Systemy korporacyjne FIDES łączą w sobie najwyższą wydajność dostępu do danych i technologię integracji z niezrównanymi możliwościami analitycznymi i łatwością obsługi. Rozwiązania te zawierają wydajne narzędzia do pobierania danych, eksploracji i drążenia baz danych, automatycznego i interakcyjnego wykonywania analiz, a także reagowania na zmiany danych.


Podstawową różnicą między wersją ogólnodostępną a korporacyjną jest sposób komunikowania się użytkowników programu. Wersja korporacyjna programu jest instalowana na serwerze firmy, a użytkownicy sieci wewnętrzne i zewnętrznej komunikują się za jej pośrednictwem.
Programy w wersji korporacyjnej mają też znacznie bardziej restrykcyjne zabezpieczenia. Administratorzy programów mogą ustawić poziom zabezpieczeń w zależności od polityki bezpieczeństwa w firmie. Mają np. możliwość zablokowania odbierania plików z zewnątrz czy blokowania dostępu do programu dla wybranych operatorów.

Program w wersji korporacyjnej umożliwia pracę na wspólnym zbiorze nieograniczonej liczbie operatorów niezależnie od miejsca przebywania. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dostępu do Internetu.


Jeżeli masz firmę i oddziały w terenie i chcesz mieć wszystkie dane automatycznie gromadzone w jednym komputerze to wybierz nasz program w wersji korporacyjnej.
Fides - Producent oprogramowania © 2013. All rights reserved